سوالات متداول

شاید پاسخ سوال شما اینجا باشد
در پنل تیکت بذارید
از طریق قسمت ثبت نام اقدام به درج شماره موبایل نمایید.
در صورتی که کد معرفی دارید، آن را وارد نمایید. پس از تایید تلفن همراه شما، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید تا ثبت نام کامل گردد.
بنا به دستور "پلیس فتا"، کاربران باید پس از ثبت نام و قبل از خرید احراز هویت را انجام دهند. این اطلاعات و مدارک تنها در اختیار کریپتا محفوظ میماند. این اطمینان به شما داده میشود که این اطلاعات در اختیار هیچ شخص ثالث و یا ارگانی مگر در مواقع وقوع جرم و درخواست نهاد های قضایی قرار نخواهد گرفت.
  • تایید مالکیت شماره موبایل
  • تصویر کارت ملی
  • تصویر سلفی
  • درج محل سکونت و تایید شماره تماس ثابت
  • اضافه کردن کارت بانکی
کارشناسان کریپتا بلافاصله پس از ثبت نام شما مراحل تایید هویت شما را انجام خواهند داد. درصورتی که فرایند احراز هویت شما بیش از سه ساعت در ساعات اداری طول کشید می توانید از طریق شماره تماس 02128425072 مراتب را جویا شوید.
صرافی کریپتا هیچ گونه کارمزدی برای تراکنش ها دریافت نمیکند. مبلغی که از شما کسر میگردد کارمزدی است که شبکه بلاکچین رمز ارز مربوطه به عنوان هزینه تایید تراکنش کسر میکند.
هنگام خرید رمزارز از کریپتا، واریز ارز خریداری شده به کیف پول شما نهایتا در 3 ساعت انجام می‌گردد. به هنگام فروش رمزارز به کریپتا نیز، زمان واریز ریال از طرف کریپتا برای کاربر به صورت آنی و بر پایه سیستم شبا بانکی است.
کارشناسان کریپتا قبل از ارسال رمز ارز مورد نظر به کیف پول شما تاییدیه کیف پول را از شما دریافت خواهند کرد . چنان چه شما آدرسی اشتباه به کریپتا داده باشید، رمز ارز ارسالی غیر قابل بازگشت می باشد.
در صفحه ورود با کلیک بر روی کزینه فراموشی رمز عبور و سپس وارد کردن شماره ای که با آن ثبت نام کرده اید، کدی 5 رقمی برای شما ارسال میگردد که با وارد کردن آن میتوانید رمز عبور جدید برای خود در نظر بگیرید.

از طریق راههای زیر و در ساعات اداری میتوانید با کریپتا ارتباط برقرار نمایید.

ساعات کاری کریپتا از ساعت 9 - 17 همه روزه به غیر از پنج شنبه جمعه و روز های تعطیل می باشد .
تمامی سفارش های خرید صورت گرفته در ساعات کاری در سریع ترین زمان ممکن در همان روز کاری ارسال میگردد. لازم به ذکر است سفارش های صورت گرفته در روزهای تعطیل در اولین ساعات روز کاری بعد مورد پردازش قرار گرفته و ملاک قیمت گذاری، قیمت روز بعد می باشد.
در وبسایت کریپتا شما میتوانید رمز ارزهای بیت کوین، اتریوم، ریپل و تتر را خریداری نمایید. چنانچه قصد خرید رمز ارز دیگری داشته باشید، میتوانید پس از افزایش موجودی کیف پول خود، از طریق تیکت وب سایت درخواست خود را اعلام نمایید.
می توانید پس از ثبت سفارش از طریق تیکت سایت اقدام به پیگیری نمایید.
چند لحظه صبر کنید. اگر بعد از چند دقیقه کد را دریافت نکردید کافیست موضوع را با پشتیبانی در میان بگذارید.
Icon